.  Čašník / čašníčka

  Hľadáme čašníkov na trvalý pracovný pomer. Veľmi dobre platové podmienky. V prípade záujmu 0919 043 919 alebo email na info(zavináčik)isla.sk

  O T V O R E N É


  Vítame Vás na stránkach znovu otvorenej reštaurácie Išľa. Od 1. mája 2015 je reštaurácia plne funkčná a k Vaším službám.


  Počas mesiacov od otvorenia ste sa nás pravidelne pýtali na to, kto vlastne vlastní reštauráciu. Sme si veľmi dobre vedomí zlého mena, ktoré predchádzajúci prevádzkovateľ reštaurácie zapísal do povedomia návštevníkov. Chceme vás preto ubezpečiť, že predchádzajúci prevádzkovateľ už nemá s reštauráciou nič spoločné, a všetkým, ktorí mali s reštauráciou pri objednávkach v rokoch 2011 až 2013 zlú skúsenosť, ponúkame malé ospravedlnenie vo forme zľavy pri Vašich budúcich objednávkach.


  Všetky informácie, ktoré tuná nájdete, sú aktuálne a ďalšie budu pribúdať. Na Facebooku nás nájdete na facebook.com/KupeleIsla.


  Budeme Vám vďačný za Vaše komentáre, ktoré môžte pridať nižšie.  Comments

  Ďakujeme personálu reštaurácie Išľa za zabezpečenie veľmi príjemne strávenej svadobnej oslavy. Vynikajúca strava, milý a inteligentný personál, priestory sály a výzdoba na vysokej kultúrnej úrovni. Všetci hostia boli spokojní. Žiadne chyby, alebo nedostatky sme nezaregistrovali.Parkovanie v areáli bezproblémové. Okolitý exteriér je veľmi pekný park.Vrele odporúčame. Na svadbu ako stvorené.

  Ďakuje Júlia,Marek

  Touto cestou radi by sme chceli vysloviť poďakovanie vedeniu Reštaurácie Išľa - p. Polohovej Katke a celému personálu, ktorý aj napriek tomu, že bol celodenný výpadok elektrického prúdu, pripravili na našu rodinnú oslavu výbornú stravu a vytvorili príjemnú atmosféru v ich priestoroch.
  Ešte raz úprimná vďaka r. Merkovská

  Odporúčam !!! Mali sme tam dve rodinné oslavy a veľká spokojnosť - jedlo, obsluhu aj prostredie veľmi chválim, organizácia a personál ústretový...určite si túto reštauráciu vyberieme znova. Jana Pavlinská

  Buying an essay from online is very difficult process due to having some scamming service in the online. So first of all we have to understand the service properly for ordering our essay in the online service. The education essay writing task is bit difficult to complete from the students side. Even the evaluation is very different in the academics. The essay writing evaluation on academy must be well organized, and student’s thoughts must circulation rationally from one point to the next. So students should be mentioned properly according to their self-discipline in writing. So these things should be followed by the service writers. Present language and opinions on the subject in an impartial and extensive way. Writing a self essay requires the huge amount of knowledge and skill sets. The best essay will always keep good format and high-quality essay for the students. Therefore you can get a tension free essay from this best online writing service.

  This is an amazing type of post.
  Tea and Coffee

  Social media is a good source to convey our message to the other people. Some people post about the hardship of life and some people try to give smile to the other people by making jokes. Here in this website, offer waiter job with good compensation. This essay writing is really best option for all student.

  assignment writing Most importantly admire your offer, similar to your site, the trust can impart to you more magnificent blog and Thanks for such post and keep it up. has made a decent showing here to put all the data substance and data at one spot.

  Thanks on your marvelous posting! cheap assignment writing service I certainly enjoyed reading it. I will remember to bookmark your blog and will eventually come back from now on. I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day!

  assignment help expert is the right place for you to get your written if you are unable to write your college assignment. So, opt for our online assignment help and get a well-written coursework from us.

  Add new comment

  Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

  Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.